Strony WWW

CZYM JEST WEB DESIGN – PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH?

Web design, czyli projektowanie stron internetowych to kompleksowy proces w wyniku, którego powstaje w pełni funkcjonalna witryna www. Proces przebiega w kilku etapach: planowanie, tworzenie i ostatecznie wdrożenie plików z kodem strony, odpowiedzialnych za strukturę witryny (sposób działania, układ, kolorystykę, elementy graficzne, czcionki i pozostałe multimedia).

Nowoczesne i profesjonalne projektowanie stron internetowych. Tworzenie stron www dostosowanych do urządzeń mobilnych i wymagań Google. Zrób wrażenie na swoich klientach! Czy wiesz, że Twoja strona www ma zaledwie kilka sekund by przyciągnąć uwagę i zatrzymać potencjalnego klienta na dłużej?

Własna strona internetowa

Jakie korzyści masz zlecając
projektowanie strony internetowej

1

WZROST LICZBY POTENCJALNYCH KLIENTÓW

Strona umożliwia prezentację usług i produktów milionom użytkownikom na cały świecie.

2

WIĘKSZA WIARYGODNOŚĆ FIRMY

Badania potwierdzają, że 84% konsumentów uważa, że nawet małe firmy posiadające stronę internetową są bardziej wiarygodne od tych, które nie są obecne w internecie.
3

ZBUDOWANIE STAŁEJ RELACJI

Po przez stronę możesz opowiedzieć o swoim biznesie, zaprezentować korzyści wyboru Twoich produktów lub usług, dzięki czemu klient Cię pozna i oszczędzi czas.
4

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI PROMOCJI

Posiadając stronę internetową, możesz skorzystać z wielu narzędzi promocji firm w internecie, np. pozycjonowanie stron i reklamy Google AdWords.

PROFESJONALNE PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworząc strony internetowe dla naszych klientów stawiamy zwracamy szczególną uwagę na kilka kluczowych elementów.

_

UNIKALNY PROJEKT

Projektując strony internetowe uwzględniamy rodzaj biznesu i charakter działalności. Nasi klienci otrzymują unikalny projekt, który wyróżni ich stronę na tle konkurencji oraz podkreśli profesjonalizm i wiarygodność.

INTUICYJNĄ NAWIGACJĘ I PROSTOTĘ OBSŁUGI

Twoim potencjalnym klientom zależy by szybko odnaleźć na stronie wszystkie potrzebne informacje, bezproblemowo dokonać zakupu lub wysłać formularz. Projektujemy strony internetowe tak by spełnić te oczekiwania, bo wiemy, że w znacznym stopniu wpływa to na konwersję (realizację Twojego celu).

DOSTOSOWANIE STRONY DO WYMAGAŃ GOOGLE

Posiadanie atrakcyjnej strony www nie wystarczy by pojawić się na wysokich pozycjach w Google. Strona musi spełniać szereg wymagań technicznych, które wpływają na pozycjonowanie strony. Wyższe pozycje to większy ruch na stronie i więcej klientów. Projektowanie stron internetowych zgodnych z wytycznymi Google to dzisiaj konieczność!

PROJEKTY WWW POD URZĄDZENIA MOBILNE

Nowoczesna strona internetowa to strona, która automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana. W czasach, gdy coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych, posiadanie strony responsywnej to nie opcja a konieczność. Nie dostosowując strony do urządzeń mobilnych możesz stracić nawet 50% potencjalnych klientów.

JAKIE DZIAŁANIA

PRZEPROWADZIMY W RAMACH REALIZACJI USŁUGI PROJEKTOWANIA STRON INTERNETOWYCH?

_
1

ANALIZA TWOJEGO BIZNESU

Projektowanie stron internetowych zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z rodzajem biznesu, oczekiwaniami i potrzebami, które powinna spełniać strona. Ustalamy główne funkcje witryny, analizujemy rynek i konkurencję.

2

PRZYGOTOWANIE WSTĘPNEJ PROPOZYCJI

Na podstawie rozmów z klientem i przekazanych informacji przygotowujemy wstępną wizję strony. Dobieramy najodpowiedniejszy rodzaj i funkcjonalności. Przedstawiamy szczegóły dotyczące ceny i terminów realizacji.

3

PRZEKAZANIE MATERIAŁÓW DO TWORZENIA STRONY

Na tym etapie projektowania stron internetowych następuje przekazanie materiałów potrzebnych do realizacji: logo firmowe, zdjęcia, teksty, itp., Jeśli nie posiadają Państwo takich materiałów możemy je oczywiście przygotować.

4

OPRACOWANIE PROJEKTU GRAFICZNEGO

Na kolejnym etapie nasi specjaliści przygotowują szkice strony, uwzględniając wymagania techniczne wyszukiwarki Google. Gdy wersja jest gotowa przekazujemy do akceptacji. Jeśli mają Państwo uwagi wprowadzamy poprawki do momentu akceptacji strony przez klienta. Pomagamy także wybrać domenę (adres strony www) i zapewniamy hosting plików strony (serwer).

5

PROGRAMOWANIE STRONY

Rozpoczynamy proces programowania strony, czyli implementujemy przygotowane i zaakceptowane projekty. A następnie umieszczamy stronę na docelowym serwerze. Jest to końcowy etap projektowania stron internetowych.

6

PREZENTACJA STRONY KLIENTOWI

Gotowa strona trafia do klienta. Udostępniamy wszystkie dostępy, aby klient mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną.

7

PRZYGOTOWANIE PLANU DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH

Nasi klienci otrzymują od nas GRATIS propozycję działań marketingowych dostosowanych do rodzaju biznesu.  Przedstawiamy indywidualny plan, który pomoże wypromować stronę, dotrzeć do nowych klientów a tym samym zwiększyć sprzedaż i zyski.

Czytaj więcej...Zwiń

Potrzebujesz nowej strony internetowej?
Zaprojektujemy ją dla Ciebie.

contact