Google Ads (Pay Per Click) Adwords

Płatne Kampanie w Google (Google ADS)

Chcesz natychmiast pozyskać nowych klientów?
Sprawimy, że zostaniesz odszukany od razu przez wielu.
Twoja reklama będzie na samej górze wyników wyszukiwania w Google.

Pay Per Click

Jak działa reklama
Google Ads (Adwords)

Reklama Google Ads to reklama skierowana do klientów, którzy poszukują fraz w wyszukiwarce Google. Opłacając reklamę w Adwords na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania mamy pewność, że klient który wpisze daną frazę od razu zobaczy naszą reklamę.
I o dziwo za darmo?
Tak, ponieważ za samo wyświetlanie reklam w wyszukiwarce, Google nie pobiera opłaty. Dopiero kiedy zainteresowany klient kliknie i przejdzie na stronę do której kieruje reklama zapłacimy za kliknięcie. To model PPC (z ang pay per click).

Czym są reklamy Google Ads (Adwords)

_

Google Ads to cały zestaw narzędzi reklamowych od Google, które umożliwiają promowanie produktów i usług w Internecie. W zależności od formy reklamy możemy dotrzeć do poszukujących klientów w wyszukiwarce, lub wyświetlać klientom reklamy kontekstowo w sieci reklamowej Googla, która w postaci banerów pojawia się w większości stron i portali.
Zaletą Google Ads jest fakt, że płacisz w momencie, gdy użytkownik kliknie w reklamę i zostanie przeniesiony na Twoją stronę, dzięki temu trafiają do Ciebie osoby zainteresowane produktem lub usługą.

Dobór najefektywniejszych rodzajów reklamy

_

Rozpoczynamy od zapoznania się z rodzajem biznesu oraz przeprowadzamy analizę działań konkurencji. Na podstawie naszej wiedzy, analizy i rozmowy ustalamy, która forma reklamy będzie najefektywniejsza dla Twojej firmy. Najważniejszy krok to przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowych Google Ads. Zakładamy naszym klientom konto Google Ads, dzięki czemu mają stały dostęp do wyników naszych działań. Następnie ustalamy założenia reklamy i przygotowujemy przekaz reklamowy oraz materiały graficzne. Uruchamiamy wybrane kampanie reklamowe Google Ads.

Monitoring, analiza i optymalizacja kampanii

_

Po uruchomieniu reklamy Google Ads na bieżąco monitorujemy przebieg kampanii. Sprawdzamy, jakie osiąga wyniki, ale jednocześnie obserwujemy jak zareagowała konkurencja. Przez cały okres prowadzenia kampanii Google Ads koncentrujemy się na Twoich celach biznesowych i pomagamy je osiągnąć. Optymalizujemy kampanie prowadząc ich kilka równolegle i testując rozwiązania i konfiguracje. Mierzymy konwersję, analizujemy dane i wyciągamy wnioski. Nasza ciągła praca nad kampaniami pozwala poprawiać wyniki i zapewnić maksimum korzyści. Przygotowujemy dla Ciebie raport prezentujący skuteczność podjętych działań.

Zaprojektujemy dla Ciebie najefektywniejsze rodzaje reklam i poprowadzimy kampanie.
Dołącz do wielu zadowolonych klientów!

contact