E-mail marketing

E-mail marketing

Zyskaj przewagę nad konkurencją wykorzystując e-mail marketing! Przekazuj informacje, informuj o promocjach i ważnych wydarzeniach. Przygotujemy dla Ciebie efektywną kampanie!

Odpowiednio przygotowana kampania e-mail marketingowa może stać się bardzo skutecznym narzędziem promocji.
E-mail marketing umożliwia realizację różnych celów: efektywne dotarcie z ofertą, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, edukacje klientów doprowadzenie do sprzedaży oraz prowadzenie badań marketingowych.

Marketing mailowy

Wiemy jak skutecznie wykorzystać
e-mail marketing by zrealizować założenia biznesowe

 1. WIĘCEJ INFORMACJI O KLIENTACH
  Dokładnie wiesz, kto i kiedy przeczytał wiadomość, jakie jest zaangażowanie potencjalnych odbiorców – e-mail marketing jest mierzalny.
 2. WZROST LICZBY KLIENTÓW
  Odpowiednio przeprowadzony e-mail marketing pod kątem sprzedażowym skutkuje dotarciem do nowych klientów zainteresowanych ofertą.
 3. PLANOWANIE KAMPANII MAILINGOWEJ
  Skuteczny e-mail marketing nie może być dziełem przypadku, dlatego rozpoczynamy od poznania Twojego biznesu, oczekiwań i celów oraz profilu Twoich Klientów
 4. PRZYGOTOWANIE BAZY WYSYŁKOWEJ
  Bardzo ważnym etapem jest dobranie bazy mailingowej. Nasze kampanie są ściśle targetowane. Wysyłki realizowane są do odbiorców, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.
 5. TWORZENIE KREACJI MAILINGOWYCH
  To kluczowa sprawa, od której wszystko zależy. Mamy doświadczenie w tworzeniu ciekawych tytułów, które wpływają na wysoki współczynnik otwarć. Treści maili opracowujemy tak, aby uzyskać najwyższą klikalność.
 6. TESTOWANIE I OPTYMALIZACJA KAMPANII
  Prowadzenie testów i działań optymalizujących pozwala wprowadzić zmiany na podstawie dostępnych danych i poprawiać skuteczność kampanii mailingowych. W tym celu przeprowadzamy test A/B (testowanie różnych wariantów treści, dnia, godziny wysyłki), testy wyświetleń. Porównujemy wyniki i wyciągamy wnioski.

Podstawowe pytania

_
1

Ile kosztuje e-mail marketing?

Skorzystaj z usługi e-mail marketingu w cenie, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Płać tylko za otwarte maile lub za kliknięte linki. Wybór formy rozliczenia należy do Ciebie.

2

Opłata za przygotowanie i wysyłke

Z naszymi klientami rozliczamy się za pracę specjalistów nad przygotowaniem kreacji mailingowej oraz wysyłkę do określonej bazy. Cenę ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę również ilość otwarć.

3

Model CPC

W tym modelu rozliczamy się za efekt – kliknięcie odbiorcy w link, który jest zawarty w treści maila i np. kieruje do strony www klienta lub strony oferty. Ustalamy stawki indywidualnie biorąc pod uwagę wielkość bazy.

Dodatkowe usługi
wyceniane są indywidualnie

_

COLD MAILING

To usługa dedykowana dla klientów poszukujących dotarcia do osób decyzyjnych większych firm (B2B). Tworzone są dedykowane spersonalizowane bazy i wysyłane serie maili w określonym formacie.

BUDOWANIE BAZY MAILINGOWEJ

W celu budowania bazy mailingowej uruchamiamy dedykowane strony lądowania (landing page) gdzie potencjalni klienci pozostawiają swoje adresy e-mail, za określone korzyści.

AKTYWACJA BAZY KLIENTA

Projektujemy i uruchamiany stałą, zautomatyzowaną komunikację z bazą klienta tak aby sukcesywnie przekuwać czytelników w płacących klientów.

Potrzebujesz wsparcia w marketingu?
Zwiększ z nami efektywność prowadzonych kampanii mailingowych.

contact