Copywriting (Content Marketing)

Strona internetowa to Twoja wizytówka, dlatego bardzo istotne jest, by wyglądała nie tylko atrakcyjnie pod względem graficznym, ale ważne są treści, które tam się znajdują. Można przyciągnąć kogoś na stronę ciekawym obrazkiem, ale trzeba zatrzymać go na dłużej inspirującym, unikalnym i niepowtarzalnym tekstem.

To także element wyciśnięcia maksimum z pozycjonowania stron poprzez zoptymalizowane treści pod kątem wyszukiwarki Google. Przygotowywanie takich tekstów to tzw. SEO coprywriting.

Content marketing

Profesjonalne
treści dla Twoich potrzeb

Potrzebujesz tekstów na stronę internetową, ulotkę reklamową albo bloga? Szukasz hasła reklamowego dla swojego produktu lub usługi?

Zajmujemy się profesjonalnym pisaniem tekstów i pomożemy Ci przygotować niebanalny, oryginalny tekst, który przykuje uwagę odbiorców. Czy wiesz, że Twoja strona www ma zaledwie kilka sekund by przyciągnąć uwagę i zatrzymać potencjalnego klienta na dłużej? Seo Copywriting często nazywany jest sztuką kompromisów nasz tekst musi zainteresować użytkowników oraz roboty Google, ponieważ czasem musimy zrezygnować z chwytliwego hasła na rzecz hasła zawierającego ważne słowo kluczowe. Nasza agencja oferuje jednak jedno i drugie – nasza w tym głowa, by hasło było zoptymalizowane pod kątem SEO oraz wyróżniało się na tle innych – mówiąc krótko – by było niebanalne i porywające!

SEO COPRYWRITING

_

W przypadku tekstów na stronę internetową niezwykle istotne jest by treści były angażujące, unikalne, ale również odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google. Przygotowywanie takich tekstów to tzw. SEO coprywriting.

SEO Copywriting rozpoczynamy od analizy i wyboru odpowiednich słów kluczowych. Co to oznacza w praktyce? Jeśli sprzedajesz określony produkt lub świadczysz konkretną usługę to musimy wczuć się w rolę potencjalnego klienta i zastanowić się, w jaki sposób będzie Cię szukał – jakie wyrażenie wpisze w polu wyszukiwarki by dotrzeć do Twojej firmy. Następnie pod wybrane frazy tworzymy teksty, które będą wspierały działania z zakresu pozycjonowania strony.

SEO COPYWRITING DLACZEGO WAŻNY?

_

W procesie tworzenia treści na strony internetowe, gdy nie znamy podstawowych zasad SEO możemy wiele stracić. Przygotowując teksty bez wcześniejszej analizy słów kluczowych często doprowadzamy do sytuacji, gdy nasz artykuł, strona z ofertą, wpis na blogu jest bardzo ciekawy jednak nikt go nie odnajduje, ponieważ nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania Google.

Seo Copywriting często nazywany jest sztuką kompromisów nasz tekst musi zainteresować użytkowników oraz roboty Google, ponieważ czasem musimy zrezygnować z chwytliwego hasła na rzecz hasła zawierającego ważne słowo kluczowe.

Potrzebujesz wsparcia w marketingu?
Zwiększ z nami efektywność prowadzonych kampanii marketingowych.

contact