PAIH obejmuje patronat nad cyklem szkoleń Agencji Marketingowej I AM


Już 29 stycznia rozpoczyna się cykl szkoleń marketingowych przygotowanych przez Agencję Marketingową I AM dla Polskiej Izby Handlu w Niderlandach (PCCNL). Patronat nad cyklem webinarów zaplanowanym na cały rok 2019 objęła Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).

“To duże wyróżnienie, że zostaliśmy zaproszeni przez PCCNL do przeprowadzenia szkoleń polskich przedsiębiorców w Holandii. Dodatkowo patronat PAIH to wyraz uznania dla jakości przygotowanych przez nas szkoleń. Osobiście jest mi bardzo miło, że będziemy mogli zarówno współpracować z tak znaczącymi instytucjami i szkolić polskich eksporterów. Wierzymy, że to pomoże im osiągać jeszcze większe sukcesy na rynkach zachodnich” – mówi Agnieszka Szklarczyk, CEO Agencji Marketingowej I AM

Organizator szkoleń, Polska Izba Handlu w Niderlandach (PCCNL), jest prężnie działającą organizacją na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości w Holandii. Prowadzi m.in. działania lobbingowe, ułatwia wejście na rynek eksporterom. Szkolenia z obszaru marketingu to kolejny z projektów, który ma wesprzeć polskie biznesy w drodze do sukcesu. Jako eksperta PCCNL wybrał Agencję Marketingową I AM.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu to część grupy Polski Fundusz Rozwoju, która działa na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości poza granicami kraju oraz ułatwia inwestowania zagranicznym podmiotom w Polsce. Została powołana na mocy Ustawy Sejmu RP i jest oficjalną agendą reprezentującą interesy RP.

Roczny cykl obejmuje 10 szkoleń zorganizowanych w formie webinarów. Tematyka dotyka zagadnień związanych zarówno ze strategią i planowanie, prowadzeniem samej komunikacji, a na analityce i optymalizacji kończąc. Mocną stroną szkoleń jest zwrócenie uwagi na sprzedaż – jako zwieńczenie dla sprzężonych procesów marketingu i sprzedaży.  Tematem pierwszego szkolenia jest “Efektywny marketing w pigułce: zadania, otoczenie, komunikacja, strategia i planowanie”. Webinar został zaplanowany przez organizatora na 29 stycznia (wtorek). 

 

Analiza dla praktykówMarketing dla praktyków

Comments are disabled.