Bezpłatna wycena

Realizacje

Marketingowe

W ramach prowadzenia profilu firmowego dla klienta przygotowaliśmy harmonogram publikacji. Następnie stworzone zostały kreacje tekstowe oraz graficzne. Celem była promocja usług firmy oraz zaprezentowanie korzyści, które osiągają właściciele pojazdów wykonując badania w Stacji Kontroli Pojazdów Beskidus.

Nutreelab to firma specjalizująca się w opracowywaniu nowatorskich formuł oraz w kompleksowym projektowaniu gotowych postaci farmaceutycznych. Celem było zaprezentowanie potencjalnym odbiorcom - przedsiębiorcom potencjału biznesowego związanego z branżą wegańską i suplementem diety wegańskim.


Opona24.net to firma o ugruntowanej pozycji, zajmująca się kompleksową wymianą opon, wymianą szyb oraz świadczy usługi związane z serwisem systemów klimatyzacji. Dotarcie do grupy docelowej z podstawową ofertą. Informowanie grupy docelowej jak istotne są kwestie sprawnych elementów w pojazdach.


EMS FITFACTORY to studio treningu personalnego wykorzystujące metodę elektrostymulacji mięśni. Celem było dotarcie do grupy docelowej z ofertą darmowego treningu pokazowego w celu zachęcenia do regularnego uczęszczania na treningi EMS i zakupu karnetu.


Celem było dotarcie do grupy docelowej z informacją dot. metody, dokonanie zapisu na pierwszy trening i w konsekwencji zwiększenie konwersji na sprzedaż usługi. W wyniku analizy grupy docelowej jako kanał pozyskania klientów wybrany został portal społecznościowy Facebook.


Studio 1na1 oferuje alternatywny sposób treningów, przeznaczony dla osób, które źle czują się w zatłoczonych klubach fitness. Cel to dotarcie do grupy docelowej z ofertą darmowego treningu pokazowego, prezentacja na czym polega trening i jakie są efekty. Docelowo sprzedaż karnetów na treningi personalne.


Nasza agencja oferuje kompleksową obsługę marketingową dla firm. Działa zgodnie z metodą Kaizen i małymi krokami usprawnia procesy. Celem było stworzenie miejsca, które skupi właścicieli firm, prezesów, dyrektorów marketingu. Zbudowania zaufania do marki, a w konsekwencji sprzedaż usług agencji.


Agnieszka Szklarczyk jest ekspertem w ustalaniu celów marketingowych, tworzeniu i wdrażaniu planów marketingowych. Celem było stworzenie miejsca, które skupi właścicieli firm, prezesów, dyrektorów marketingu. Zbudowania zaufania do marki, a w konsekwencji sprzedaż usług agencji.


Swoje działania realizujemy w oparciu o szczegółowe analizy, dostarczając policzalne rezultaty. Agencja działa w oparciu o metodologię Kaizen. Dotarcie do grupy docelowej z ofertą darmowych analiz marketingowych, przedstawienie usługi oraz poziomu pracy agencji oraz w konsekwencji nawiązanie długofalowej współpracy.

Projekty graficzne

Spodobało Ci się portfolio?
Nie czekaj, napisz do nas.
Góra