Newsletter
Messenger

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie (SEO)

Pozycjonowanie stron internetowych

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych zapewni Ci: wzrost widoczności firmy, wzrost klientów a przed wszystkim WZROST ZYSKÓW! Zaufaj ekspertom – powierz swoją stronę w nasze ręce najlepszych specjalistów SEO! (PS. Description to SEO, ale także pierwsze call to action, z którym styka się potencjalny klient).

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu poprawienie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukania Google, które pojawiają się po wpisaniu zapytania. Na pierwszej stronie wyników Google jest miejsce tylko dla 10 firm, dlatego uznaje się, że TOP 10 jest minimalnym osiągnięciem do jakiego dążymy w procesie pozycjonowania stron internetowych. Nie wiem, czy wiesz, ale 90% użytkowników Google nawet nie przechodzi na kolejną stronę wyników! Warto zatem zwrócić uwagę na ten element marketingu internetowego, by zwiększyć szansę na pozyskanie kolejnych klientów.

Jakie korzyści daje Ci pozycjonowanie stron?

WZROST WIDOCZNOŚCI

01

firmy, produktów i usług w bezpłatnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google

WZROST LICZBY OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH

02

i zainteresowanych ofertą

WZORST KONWERSJI

03

czyli liczby wysłanych formularzy, przychodzących połączeń, sprzedaży a w konsekwencji WZROST ZYSKÓW

Aby tak się stało, potrzebny jest szereg działań, które prowadzą do konkretnego celu – wzrostu sprzedaży produktu czy usługi.

Od czego zaczynamy naszą pracę nad poprawą SEO?

Analiza i dobór odpowiednich słów do pozycjonowania strona

Analizujemy Twoją stronę i branżę oraz Twoją konkurencję. Dobór słów kluczowych to podstawa prowadzenia działań z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Słowa kluczowe dobieramy tak, by to Twoje usługi czy produkty wyświetlały się przed konkurencyjnymi firmami potencjalnym klientom. W ten sposób jest większa szansa, że po przeczytaniu Twojej oferty nie będą już szukać innych.

Audyt pod kątem SEO

Dokładnie analizujemy strukturę strony, treści, zgodność zastosowanych rozwiązań z obowiązującymi wymaganiami Google i wiele inny elementów, które wpływają na pozycję witryny.
Na podstawie tej analizy przygotujemy indywidualny plan działań optymalizujących, które należy wdrożyć by poprawić widoczność strony. W ten sposób będziesz o krok dalej niż konkurencja.

Tworzenie treści na stronę

W oparciu o przygotowany audyt pod kątem SEO i analizę branży oraz konkurencji przygotowujemy wysokiej jakości content na stronę, odpowiednio nasycony słowami kluczowymi. Pozycjonowanie stron internetowych bez odpowiedniego przygotowania treści na stronę jest niemożliwe. Content musi być kompatybilny ze wcześniejszą analizą i przygotowany specjalnie pod tym kątem.

Co jeszcze dostaniesz, gdy zdecydujesz się na nasze usługi w zakresie pozycjonowania stron?

Optymalizacja strony www

Optymalizacja strony nie jest działaniem jednorazowym, a cyklicznym, powtarzanym przy uzupełnianiu treści na stronie lub w dowolnym momencie pozycjonowania, tak by strona zawsze była aktualna i zgodna z zasadami i wskazówkami Google.

Link building

W pozycjonowaniu stron internetowych ważne jest nie tylko to ile linków prowadzi do Twojej strony, ale także, z jakich stron one pochodzą. Naszym zadaniem jest zbudowanie wartościowego profilu linków kierujących do Twojej domeny.

W skład optymalizacji w zależności od potrzeb strony wchodzą takie działania jak

- rozmieszczenie słów kluczowy na konkretnych podstronach
- użycie metatagów: title i description, które widzą roboty Google
- ustalenie odpowiedniej struktury nagłówków na stronie
- sprawdzenie i poprawa błędów w kodzie strony
- uzupełnienie atrybutów alt
- wdrożenie mobilnej lub responsywnej wersji strony
- poprawa szybkości ładowania strony
- wdrożenie certyfikatu bezpiecznego przesyłania danych SSL i protokołu HTTPS
- sprawdzenie poprawności przekierowań strony
- inne niezbędne działania, które zdiagnozuje audyt strony

Monitorowanie widoczności strony w Google

Codzienne kontrolowanie aktualnych wyników stron – pozycji w wynikach wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe.

Reagowanie na działania konkurencji

Pozycjonowanie stron internetowych nie jest procesem jednorazowym, nie można raz wypozycjonować strony do TOP 3 i przestać prowadzić działania. Po pierwsze Google nieustannie aktualizuje algorytmy, które decydują o pozycjach stron, a po drugie, gdy Ty przestaniesz działać to konkurencja Cię wyprzedzi.

Pamiętaj, że pozycjonowanie stron internetowych nie jest procesem jednorazowym

nie można raz wypozycjonować strony do TOP 3 i zaprzestać działania. Po pierwsze Google nieustannie aktualizuje algorytmy, które decydują o pozycjach stron, a po drugie, gdy Ty przestaniesz działać to konkurencja Cię wyprzedzi. Nie pozwól im na to i zadbać z nami o interesy swojej firmy! Zaufaj ekspertom – powierz swoją stronę w nasze ręce najlepszych specjalistów SEO! (PS. Description to SEO, ale także pierwsze call to action, z którym styka się potencjalny klient).

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych jest usługa kompleksową i złożoną. Koszt uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zawsze indywidualnie wyceniamy działania dla naszych klientów.
Możemy wskazać trzy główne czynniki, które wpływają na wycenę, są to:

Stanu twojej strony

01

(czy jest zgodna z wymogami Google, czy jest dużo błędów w kodzie, czy jest dostosowane do urządzeń mobilnych, czy w przeszłości nie został na nią nałożony filtr Google itp.)

Widoczności strony w wynikach wyszukania

02

(na jakich pozycjach obecnie znajduje się Twoja strona po wpisaniu w Google kluczowych fraz)

Ilości i trudności słów kluczowych

03

na które będziemy pozycjonować stronę, (na ile słów kluczowych pozycjonowana będzie strona, jak wiele stron pozycjonuje się na dane słowa)

Potrzebujesz wsparcia w marketingu?
Zwiększ z nami efektywność prowadzonych kampanii marketingowych.
Góra