Profil IAM

Klient:Agencja Marketingowa oferuje kompleksową obsługę marketingową dla firm. Działa zgodnie z metodą Kaizen i małymi krokami usprawnia procesy.
Problem:Rozpracowanie nowego profilu agencji, na którym publikowane są porady oraz wskazówki z zakresu marketingu internetowego i optymalizacji działań marketingowych w firmach.
Cel:Stworzenie miejsca, które skupi właścicieli firm, prezesów, dyrektorów marketingu. Zbudowania zaufania do marki, a w konsekwencji sprzedaż usług agencji.

Profil I.AM Agencja Marketingowa został założony w listopadzie 2017 roku.

Pierwszym działaniem było ustalenie koncepcji prowadzenia profilu: wybór tematyki, ustalenie kwestii wizualnych, szablonów grafik zgodnych z identyfikacją wizualną marki.

Stworzone  i wdrożone zostały harmonogramy prowadzenia profilu. Działania były z miesiąca na miesiąc usprawnianie na podstawie informacji zwrotnych od odbiorców treści oraz statystyk: liczba wyświetleń, reakcja na post, komentarze, przejścia na stronę agencji.

Po usystematyzowaniu działań bezpłatnych wdrożone zostały kampanie Facebook Ads, które pozwoliły zwiększyć zasięgi oraz dotrzeć do potencjalnych odbiorców treści.

Systematyczna praca nad publikowanymi treści oraz stosowanie reklam Facebook Ads pozwoliło nam z miesiąca na miesiąc zwiększać liczbę osób obserwujących profil oraz nawiązać współpracę biznesową z nowymi klientami.

RozwińZwiń