Newsletter
Messenger

Bezpłatna wycena

Reklamy Google ADS

Płatne Kampanie w Google (Google ADS)

Skuteczna Reklama Google ADS pozwala uzyskać natychmiastowe efekty. A model CPC sprawia, że wiesz dokładnie, za co płacisz. Pomożemy Ci wybrać najefektywniejsze rodzaje reklam. Dołącz do wielu zadowolonych klientów! Czy wiesz, że Twoja strona www ma zaledwie kilka sekund by przyciągnąć uwagę i zatrzymać potencjalnego klienta na dłużej?

Czym są reklamy Google ADS?

Google ADS to cały zestaw narzędzi reklamowych od Google, które umożliwiają promowanie produktów i usług w Internecie. W zależności od formy reklamy możemy dotrzeć do wielu klientów w różnych miejscach podczas ich codziennej aktywności w sieci. Zaletą Google Ads jest fakt, że płacisz w momencie, gdy użytkownik kliknie w reklamę i zostanie przeniesiony na Twoją stronę, dzięki temu trafiają do Ciebie osoby zainteresowane produktem lub usługą.

Dlaczego warto zainwestować w Google ADS i jakie korzyści to przynosi?

Natychmiastowe efekty

Już nawet po 15 minutach możesz zaistnieć we wszystkich wyszukiwarkach na świecie! Właśnie tyle czasu potrzeba, by kampania została zaakceptowana.

Wzrost liczby osób odwiedzających stronę

- Trade Marketing
- Komunikacja ATL,BTL
- Zarządzanie Produktem/Segmentem
- Digital Marketing (SEM=SEO+PPC)
- Tworzenie i implementacja kompleksowej strategii
- Audyty marketingowo – sprzedażowe (SEM=SEO+PPC)
- Szkolenia

Wzrost konwersji

Dzięki skuteczniej promocji i rozbudowanym narzędziom kierowania reklam trafiamy do osób zainteresowanych Twoją ofertą a to zwiększa liczbę wysłanych formularzy, telefonów i zamówień.

Powrót klientów

Reklama Google ADS pozwala przypomnieć firmę, produkty i usługi osobom, które już były na Twojej stronie (remarketing).

Płatne Kampanie w Google (Google ADS)

Analiza, doradztwo i dobór najefektywniejszych rodzajów reklamy Google ADS

Rozpoczynamy od zapoznania się z rodzajem biznesu oraz przeprowadzamy analizę działań konkurencji. Na podstawie naszej wiedzy, analizy i rozmowy z klientem ustalamy, która forma reklamy będzie najefektywniejsza dla Twojej firmy.

Przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowych Google ADS

Zakładamy naszym klientom konto Google Ads, dzięki czemu klienci mają stały dostęp do wyników naszych działań. Następnie ustalamy założenia reklamy i przygotowujemy teksty oraz materiały graficzne. Uruchamiamy wybrane kampanie reklamowe Google ADS.

Monitoring, analiza i przygotowanie raportów z prowadzonych działań

Po uruchomieniu reklamy Google ADS na bieżąco monitorujemy przebieg reklamy. Sprawdzamy, jakie wyniki osiąga kampania, ale jednocześnie obserwujemy jak zareagowała konkurencja. Przygotowujemy dla Ciebie raport prezentujący skuteczność podjętych działań.

Wprowadzanie zmian, optymalizacja i ulepszanie reklam

Przez cały okres prowadzenia kampanii Google ADS koncentrujemy się na Twoich celach biznesowych i pomagamy je osiągnąć. W tym celu monitorujemy konkurencję, mierzymy konwersję, analizujemy raporty i wyciągamy wnioski. Na podstawie wyników optymalizujemy reklamy ADS. Nasza ciągła praca nad kampaniami pozwala poprawiać wyniki i zapewnić maksimum korzyści.

Linki sponsorowane

Linkami sponsorowanymi nazywamy reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google z odnośnikiem prowadzącym do Twojej strony. Reklamy Google ADS wyświetlają się, gdy użytkownik wpisze w polu wyszukiwania frazę, pod którą Ty się reklamujesz. Linki sponsorowane pojawiają się nad oraz pod wynikami naturalnymi (bezpłatnymi wynikami wyszukiwania).

Potrzebujesz wsparcia w marketingu?
Zwiększ z nami efektywność prowadzonych kampanii marketingowych.
Góra