Referencje

„Biuro nieruchomości WITKOWSKI&RAJTER korzysta z usług Agencji Marketingowej IAM w obszarze obsługi mediów społecznościowych, reklamy Google i Facebook oraz kreowania profesjonalnego wizerunku Biura i jego partnerów.

Polecam usługi Agencji IAM wszystkim, którzy oczekują realizacji projektów marketingowych na najwyższym poziomie.”

„Firma Zasław TSS Sp. Z o.o. Sp.k. z pełnym przekonaniem poleca usługi Agencji Marketingowej IAM.

Agencja prowadzi dla naszej firmy stałą bieżącą obsługę marketingu w ramach pakietów obsługi marketingowej i działania koordynujące wdrożenie nowej strony oraz pozyskiwanie zapytań ofertowych z rynku. W ramach współpracy agencja monitoruje istotne dla naszej spółki wskaźniki KPI, analizuje i weryfikuje raporty, zarządza budżetami poszczególnych kampanii, prowadzi komunikację z klientami, weryfikuje prawidłowość przepływu informacji. Agencja odpowiada również za nasze materiały graficzne, kampanie reklamowe, komunikacje na portalach społecznościowych i działania wizerunkowe PR, ale przede wszystkim za ogólną strategię marketingową firmy Zasław.

Agencja Marketingowa IAM przeprowadziła dla firmy Zasław szereg projektów marketingowych. Indywidualne podejście agencji IAM do naszej marki oraz potrzeb sprawia, że nie wyobrażamy sobie prowadzenia działa marketingowych bez ich wsparcia i profesjonalnej oceny.

Niezwykle cenimy sobie model współpracy, dzięki któremu dokładnie wiemy jakie projekty zostaną zrealizowane oraz możemy dowolnie modyfikować zakres usług w zależności od naszych potrzeb i rekomendacji agencji IAM. Zawsze możemy liczyć na rzetelną opinię i wsparcie marketingowe dedykowanego Project Managera pani Agnieszki Drobisz oraz samej właścicielki agencji Agnieszki Szklarczyk.

Rekomendujemy agencję IAM, firmom, które poszukują profesjonalnego i strategicznego wsparcia działań marketingowych firmy zarówno w obszarze planowania jak i realizacji szeroko pojętych usług marketingowych.”

~Prezes Zarządu CEO – Abdelmottaleb Doulan

„Mam przyjemność potwierdzić, że Agencja Marketingowa I.AM reprezentowana przez Panią Agnieszkę Szklarczyk wykonuje na nasze zlecenie szereg działań marketingowych począwszy od prowadzenia i aktualizacji strony WWW po nadzór nad działaniami z zakresu SEO.

Bardzo wysoko cenimy sobie zaangażowanie wszystkich pracowników Agencji, ich profesjonalizm, solidność oraz dobrą organizację prac, które są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. należy również podkreślić kreatywne podejście do podejmowanych działań i dążenie do spełnienia oczekiwań klienta.

Z pełnym zaufaniem polecamy Agencję Marketingową I.AM jako wiarygodnego, solidnego i wysoce profesjonalnego partnera będącego w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zadania.”

„Kancelaria Adwokaci Lulis Eckhardt-Ćwik i Partnerzy udziela rekomendacji Agencji Marketingowej I.AM. Polecamy firmę jako profesjonalnego partnera z doświadczeniem, który zawsze rzetelnie podchodzi do powierzonych projektów.

Agencja I.AM wyróżnia się na rynku nieszablonowym modelem współpracy, dzięki czemu my jako klient dokładnie wiemy jakie działania marketingowe zostaną wykonane, jaki jest ich cel i jakich rezultatów możemy oczekiwać.

Jako klient czujemy się słuchani i mamy poczucie indywidualnegi podejścia do naszych potrzeb. Zaproponowane działania marketingowe okazały się trafne i efektywne dla naszej firmy.

Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na wsparcie zarówno projektu menadżera, specjalistów jak i samej właścicielki. Polecamy I AM firmom, które szukają profesjonalnego partnera w rozwoju swojego biznesu.”

„Podziękowanie za właściwie wykonaną obsługę marketingową.(…) Bardzo dziękuję za wiadomość z podsumowaniem zaplanowanych działań. Współpraca przebiegła sprawnie, a wygenerowany raport jest przejrzysty. Wyniki mailingu są raczej zgodne z założeniami. Jeśli chodzi o rezultaty wykonanych połączeń telefonicznych to jest to bardzo dobra baza do budowania dalszej współpracy z potencjalnymi kontrahentami. Kontakty na pewno zostaną wykorzystane. Mimo, iż nie udało się nic sprzedać to traktujemy tę kampanię jako bardzo udaną inwestycję . (…) Kampania marketingowa została przeprowadzona terminowo i zgodnie z założeniami.”

„Jeśli chcesz mieć skuteczny marketing swojej firmy – nie trać czasu! Skontaktuj się z Agencją I AM – Agencją Marketingową, która kieruje się wskaźnikami KPI, patrzy na liczby i na ich podstawie dobiera narzędzia. Nie czekaj – wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i oddaj marketing w odpowiednie ręce!”

„Polecamy Agencję Marketingową I.AM jako sprawdzonego oraz profesjonalnego Partnera. Poszukując odpowiedniej firmy do współpracy przy opracowaniu projektu znakowania naczepy oraz ciągnika i odwzorowania projektu logo trafiliśmy na Agencją I.AM. Agencja sprawnie i terminowo wykonała dla nas projekty, realizując założenia i spełniając nasze oczekiwania. Na szczególne podkreślenie zasługuje zaangażowanie zespołu w realizowane prace, profesjonalizm, elastyczność, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja z klientem. Jesteśmy bardzo zadowolenia z naszej dotychczasowej współpracy z agencja I.AM i z pełną świadomością polecamy innym firmom, poszukującym solidnego partnera, wyspecjalizowanego w zakresie projektów graficznych.”

„Z wielką przyjemnością udzielamy rekomendacji agencji marketingowej I.AM, której powierzyliśmy realizację strony internetowej oraz opracowanie tekstów i strategii dalszych działań marketingowych dla naszej firmy.
Skorzystaliśmy z usług agencji I.AM i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z zespołem specjalistów oraz koordynatorami projektu. Wysoka jakość, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres usług to niewątpliwe atuty tej firmy. Agencję wyróżnia również nieszablonowy model współpracy, który pozwala planować zakresy działań w ramach realizowanych pakietów w zależności od potrzeb.
Na każdym etapie realizacji projektów moglibyśmy liczyć na wsparcie oraz pomoc w doborze najskuteczniejszych rozwiązań dedykowanych dla naszej branży.
Polecamy usługi firmy innym przedsiębiorcom, którym zależy na profesjonalnym i konkretnym podejściu oraz terminowości.”

„Bardzo sprawna obsługa, profesjonalne podejście do Klienta, wszystko załatwiłam tak jak chciałam, super jasne i uczciwe zasady co do ustaleń dotyczących tworzenia strony www oraz logo. Będę polecała i pewnie skorzystam jeszcze nie raz z waszych usług. Wspaniałe doradztwo i jeszcze lepsze wykonanie. Pozdrawiam serdecznie.”

~Agnieszka Młynarska

„Współpraca z Panią Agnieszką to sama przyjemność. W kontekście przepływu informacji pomiędzy naszymi firmami wykazała się pełnym profesjonalizmem.

Bardzo szybko odpowiada na zapytania, doskonale radzi sobie z rozwiązywaniem problemów, które spotykają firmy w codziennym funkcjonowaniu.

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to osoba której można ufać od pierwszego kontaktu. Przekonacie się o tym rzucając jej wyzwanie. Jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Mimo, że każdy może mieć gorszy dzień lub okres w życiu to Pani Agnieszka nie daje odczuć tego w relacjach biznesowych.
To bardzo unikalna umiejętność.

Polecam każdemu kto myśli o biznesie na najwyższym poziomie!”

~Karol Kaźmierczak Członek zarządu Social Pro Marketing S.C.

„Polecam usługi agencji I.AM, która prowadzi dla mojej firmy działania z zakresu marketingu internetowego. Agencja prowadzi profil mojej firmy na portalu Facebook oraz realizuje kampanie reklamowe Facebook Ads. I.AM cechuje konkretność, terminowość profesjonalizm oraz zaangażowanie w prowadzone działania.
Projekty realizowane są sprawnie i bez zastrzeżeń, według indywidualnych potrzeb klienta. Dużą zaletą firmy jest również bardzo dobry kontakt oraz pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Polecam.”

Opona24.net

„Polecam agencję marketingową I.AM jako profesjonalnego partnera, który indywidualnie podchodzi do prowadzonych projektów. Agencja IAM poprowadziła dla mojej firmy kampanie reklamowe Facebook Ads. W trakcie kampanii miałam zawsze kontakt ze specjalistą prowadzącym. Przesyłane były do mnie dokładne raporty z wynikami, dzięki czemu wiedziałem na co wydawane są środki i jakie osiągam efekty. Polecam agencję klientom, którzy cenią sobie profesjonalne i konkretne podejście do biznesu.”

„Polecam współpracę z Agencją Marketingową I.AM. Spotkałam się tutaj z profesjonalizmem i wiedzą na najwyższym poziomie. Potrzeby mojej firmy zostały dogłębnie poznane, dzięki czemu dostałam ofertę skrojoną na miarę. Dzięki dobremu dopasowaniu oferty wspólnie z agencją możemy realizować moje cele marketingowe z bardzo dużymi sukcesami. Specjalistów Agencji I.AM cechuje bardzo dobra komunikacja i świetne badanie potrzeb klienta. Gdy potrzeby są już zbadane, sumiennie realizują strategię marketingową. Do tego zawsze raportują na czas i jeśli mam jakieś trudności ze zrozumieniem znaczenia raportów – tłumaczą co one oznaczają i co możemy zrobić lepiej. Agencja I.AM to duża wartość dodana w działalności mojego biznesu. Serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę!”

~Maria Kruczek Prezes Projekt Mentor

„Z pełnym przekonaniem rekomenduję agencję marketingową I.AM.

Agencja przygotowała dla mojej firmy kompleksową analizę marketingową, dzięki której uzyskałam mnóstwo informacji i dokładnie poznałam konkurencję. Następnie agencja przygotowała kampanię promocyjną sklepu internetowego. Na każdym etapie współpracy mogłam liczyć na wsparcie zarówno specjalistów prowadzących jak i menadżera. Kampania przygotowana przez agencję była trafiona i przyniosła mojej firmie oczekiwane efekty. Otrzymywałam regularnie szczegółowe raporty z prowadzonych działań, dzięki czemu wiedziałam jak wydawane są budżety.

Cenię sobie profesjonalizm i nieszablonowy model współpracy oferowany przez agencję, dlatego powierzę im kolejne projekty bez zastanowienia.

Polecam agencję IAM konkretnym firmom, które oczekują rzeczowego podejścia i efektów.”

„Przez cały okres współpracy mam stały kontakt z agencją. Jestem informowana o wszystkich działaniach na bieżąco, oraz otrzymuje dokładnie przeanalizowane wyniki kampanii. Polecam.”

„W pełni profesjonalna firma naprawdę godna polecenia – reprezentują podejście do klienta, które jest bardzo rzadko spotykane na rynku. Przed rozpoczęciem kampanii został ze mną przeprowadzony bardzo szczegółowy wywiad odnośnie mojego biznesu oraz oczekiwań względem działań marketingowych co sprawiło, że potem wszystkie działania były prawdziwie „szyte na miarę”.

Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem okazały się cotygodniowe, bardzo szczegółowe raporty z prowadzonych działań wraz z proponowanymi zmianami w konkretnych działaniach.

Takie podejście firmy IAM przełożyło się na znaczący wzrost klientów zainteresowanych moją ofertą, a ze mnie uczyniło ich stałego klienta. Krótko mówiąc- serdecznie polecam wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą dotrzeć do szerszego grona klientów dzięki profesjonalnie przeprowadzonym usługom marketingowym.”

~Maciej Stachaczyk – Trening 20 minut

„Z firmą IAM Agencja Marketingowa współpracujemy nad pozyskiwaniem funduszy do promocji międzynarodowej. W trakcie naszej współpracy korzystaliśmy z takich usług jak opracowanie analizy rynku, przygotowanie kosztorysów działań na rynkach zagranicznych.

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy, jakości, terminowości świadczonych usług oraz sprawnego kontaktu ze strony pracowników agencji.

Polecamy agencję IAM, jako profesjonalnego partnera, który zawsze z zaangażowaniem i rzetelnością podchodzi do realizowanych projektów.”

„Nasza firma Qinspect z przyjemnością rekomenduje usługi marketingowe agencji IAM.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją IAM, ponieważ przedstawiła nam jasne zasady współpracy i ofertę dopasowaną do potrzeb. Zlecone umową zadania zostały wykonane bez zarzutów i w terminie.

Firma dała się poznać, jako rzetelny i profesjonalny wykonawca usług marketingowych oraz partner, który dokłada wszelkich starań, by sprostować wymaganiom zamawiającego.”

„Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować Agencję Marketingową IAM, wyróżnia się wśród konkurencji terminową realizacją i sprawnym kontaktem oraz zrozumieniem potrzeb firm.

Z przyjemnością polecamy usługi marketingowe agencji IAM wszystkim firmom, które chcą rozwijać swój biznes w sposób sprawny i uporządkowany plus inwestować celowo pieniądze w narzędzia marketingowe, które przynoszą efekty.”

„Polecam agencję marketingową IAM.Jest to jedyna w Polsce agencja działająca zgodnie z filozofią Kaizen, którą poznałam. Pracowników wyróżnia zadaniowość i ogromny konkret. Bardzo konkretnie podchodzą do każdej sprawy i załatwiają ją z najwyższą jakością. Co było dla mnie ogromnym zdziwieniem otrzymywałam również wykonane zadania przed terminem.Polecam tą agencję wszystkim osobom, które cenią sobie terminowość i najwyższą jakość.”

~Aneta Wątor Trener Kaizen,
autorka książki „Kaizen w biznesie jak rozwinąć swój biznes metodą małych kroków”