Bezpłatna wycena

FAQ: IAM Agencja Marketingowa - Pytania i odpowiedzi

USŁUGA

1. Co wyróżnia agencje na tle konkurencji?

To co wyróżnia nas na tle konkurencji to oferta. Oparliśmy ją o pakiety obsługi marketingowej zbudowane z jednostek umożliwiających elastyczne i sprawne realizowanie usługi na najwyższym poziomie.

2. W jaki sposób mogę zamówić usługę?

Staramy się dostosować do potrzeb klientów, dlatego naszą usługę można zamówić poprzez:
▪️mail
▪️telefon
▪️formularz kontaktowy na stronie agencji
▪️zamawiając rozmowę poprzez Call Page
▪️Facebook Messenger
▪️LinkedIn InMail

Gdy otrzymamy zamówienie, przygotowujemy szczegółowy harmonogram realizacji usługi, który wraz z umową przesyłamy do podpisu. Ponownie wykorzystujemy kilka dostępnych możliwości podpisania umowy - od poczty tradycyjnej po podpis elektroniczny.

3. Kiedy zostanie uruchomiona realizacja zamówienia?

Natychmiast po zaksięgowaniu pierwszej opłaconej faktury przystępujemy do realizacji zadań.

4. Jakiego rodzaju usługi świadczycie?

Zajmujemy się marketingiem w szeroko rozumianym zakresie 360 stopni. Zakres naszych działań obejmuje przeprowadzanie analiz, rekomendacje, ustalenie budżetów oraz dobór narzędzi, a także wykonanie i przygotowanie poszczególnych narzędzi jak np. przygotowanie strony www oraz pełną opiekę marketingową.

5. W czym się specjalizujecie?

Naszą specjalnością są analizy marketingowe, outsourcing działań marketingowych, digital marketing, optymalizacja narzędzi marketingowych i osiąganych wyników – w skrócie liczby, liczby, liczby.

6. W jakich godzinach mogę się z państwem skontaktować?

W zależności od projektu i jego wagi jesteśmy dostępni w różnych godzinach. Standardowo pracujemy w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Na nasz telefon ( 516 004 957) –można dzwonić od 7:00 do 22:00.

7. Co to są pakiety obsługi marketingowej?

Pakiety zawierają jednostkowe przeliczenie potrzebnej pracy poszczególnych specjalistów na zrealizowanie konkretnej usługi. Pakiety są przygotowane w różnych wariantach i różnią się ilością jednostek. Pakiety są przygotowywane na okres roku, semestru lub kwartału.

8. Czy jednostki rozliczeniowe z pakietu przechodzą na następny miesiąc?

Pakiety realizujemy w czasookresach. Zgodnie z zapisami umowy realizacja następuje w przeciągu miesiąca, jednak jesteśmy w stanie dopasować czas realizacji do Państwa potrzeb.

9. Czy mogę realizować dwa i więcej pakietów w miesiącu?

Każdy pakiet przygotowany jest z myślą realizacji konkretnych działań. Oczywiście jest możliwość realizacji kilku pakietów w jednym miesiącu. W takim przypadku wszystkie kwestie są ustalane indywidualnie. Przy sprawnej współpracy obu stron – jesteśmy w stanie przyspieszać realizację pakietów i szybciej osiągać wyniki.

10. Czy mogę otrzymać jakieś zniżki lub rabaty?

Wszystkie zniżki i rabaty uzależnione są od wysokości pakietu oraz długości umowy. Obowiązujący cennik znajdą Państwo pod linkiem https://agencjaiam.pl/pakiety-marketingowe/
W wypadku gdy klient wiąże się z nami na dłużej - ceny ustalamy indywidualnie.

11. Jakie są korzyści z zakupu pakietu obsługi marketingowej?

Zaletą systemu pakietowej obsługi marketingowej jest jej kompleksowość i elastyczność. Klient płaci tylko za to co chce, żeby zostało zrealizowane. Każdy pakiet można układać indywidualnie według rzeczywistych potrzeb. Jedyną wytyczną jest ilość jednostek przypisana do konkretnej oferty. Nasi klienci doskonale wiedzą za co płacą i w jakim terminie mogą spodziewać się realizacji.

12. Czym się zajmujecie?

  •  Czy zajmujecie się startupami?Tak. Świadczymy usługi dla startupów. Zakres usług zależy od zapotrzebowania konkretnego klienta.
  • Czy zajmujecie się małymi firmami? – Obsługujemy klientów MŚP w budżetach marketingowych od 3000 zł  miesięcznie.
  • Czy robicie analizy statystyczne?Tak. Przeprowadzamy analizy statystyczne. Zakres analizy i jej rodzaj jest ustalany indywidualnie.
  • Czy przygotowujecie materiał do druku? – Tak. Oferujemy przygotowanie materiału w taki sposób, by był przyjęty przez drukarnie i gotowy do druku.
13. Czy w ramach pakietów oferujecie dostęp do zdjęć czy musimy dostarczać własne?
W ramach wszystkich oferowanych przez agencję pakietów i usług klienci otrzymują dostęp do zdjęć najlepszego i najbardziej uznanego serwisu stockowego ze zdjęciami -  Shutterstock. Klient dowolnie wybiera fotografie, które będą wykorzystane w ramach naszych działań i realizacji projektów. Ceny zdjęć są wliczone w koszty usług i nie podnoszą w żaden sposób cen realizacji poszczególnych zleceń.

MATERIAŁY

1. Co to jest brief?

Brief to podstawowy dokument zawierający zestaw informacji użytecznych
w procesie tworzenia kampanii reklamowej. Zawarte w nim informacje najczęściej dotyczą odbiorców reklamy, głównych celów kampanii, analizy rynku, budżetu, idei i pomysłów związanych z realizacją projektu. Precyzuje i określa zadania stawiane agencji reklamowej.

2. Jak wypełnić brief?

Brief można wypełnić na kilka sposobów:
▪️
odsyłając uzupełniony brief na adres e-mail,
▪️
przekazując informację naszemu specjaliście przez telefon
▪️
wypełniając ankietę online.

3. Czy po zakończonej współpracy dostanę jakieś wytyczne jak kontynuować prowadzenie marketingu?

Po zrealizowanych zakontraktowanych działań, sporządzone zostają rekomendacje, a na następne działania i przedstawione w postaci kolejnych rekomendowanych działań.

4. Czy wykonujecie zlecenia ad-hoc?

Zlecenia ad-hoc wykonujemy w zależności od stopnia skomplikowania i czasu przygotowania danego zlecenia. Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie każdego problemu. Do wszystkich zleceń ad-hoc podchodzimy indywidualnie.

5. Czy opracowujecie analizy marketingowe potrzebne do dokumentacji dotyczącej pozyskiwania funduszy unijnych?

Tak. Przygotowujemy także tego rodzaju dokumentację. Do wszystkich dokumentacji unijnych podchodzimy indywidualnie.

WARTO WIEDZIEĆ

1. Jak długo trwa opracowanie analizy marketingowej?

Proces ten trwa od pięciu do czternastu dni roboczych - w zależności od złożoności analizy.

2. Czy mogę zgłaszać poprawki do projektu graficznego?

Poprawki do projektu graficznego są wliczone w cenę.  W zależności od stopnia ich złożoności jedna lub dwie poprawki graficzne są wkalkulowane w cenę.

3. Czy jest możliwość konsultacji indywidualnych?

Konsultacje indywidualne ze specjalistami dobranymi do Państwa potrzeb można zamówić pod nr tel 516 004 957.

4. Czy jest możliwość spotkania się z przypisanym specjalistą?

Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić tę prośbę. Dzieje się rak względu na fakt, że nasza agencja posiada specjalistów rozsianych po całej Polsce. Kontakt w większości przypadków odbywa się telefonicznie, przez e-mail oraz za pośrednictwem aplikacji Zoom umożliwiającej sprawne przeprowadzanie wideokonferencji.

5. Jak przygotować się do rozmowy?

Najważniejsze dla nas to zapoznanie się z briefem i odpowiedź na pytanie o cele klienta.

6. Co należy do moich obowiązków jako klienta po rozpoczęciu współpracy?

Po stronie klienta leży dostarczenie wszystkich materiałów, które są potrzebne do zrealizowania zlecenia zgodnie z ustalonym harmonogramem działań uwzględnionym w umowie i akceptacja przekazywanych realizacji.

 

DOŚWIADCZENIE

Jakie macie doświadczenie?

Nasz profesjonalizm to idealna mieszanka doświadczenia zawodowego i kompetencji indywidualnych specjalistów agencji. Wszyscy posiadamy także wykształcenie kierunkowe w dziedzinie marketingu, komunikacji i statystyki, a wszystko to z okrasą z pasji.

Więcej o nas możesz przeczytać TUTAJ.

Góra