Bezpłatna wycena

Infografiki - przyciągnij klientów!

Infografiki to idealny sposób, aby przedstawić w sposób logiczny i uporządkowany dane dotyczące głównie liczb.

WYKORZYSTAJ SZANSĘ

ZLEĆ NAM INFOGRAFIKĘ!

Dlaczego infografiki są efektywne?

Przyciągają uwagę odbiorcy – infografikę stanowi połączenie informacji i grafiki, dane przedstawione są w sposób atrakcyjny dla odbiorcy, a najważniejsze informacje wyszczególnione.

Zwiększają rozpoznawalność marki – tworząc infografikę, możemy umieścić na niej logo lub dane firmowe, dzięki czemu osoby, które zauważą infografikę zapamiętają firmę.

Chętnie są udostępniane w social mediach –formy wizualne generują więcej udostępnień niż sam tekst, dlatego dobrze przygotowane infografiki są chętnie udostępniane w sieci.

Ułatwiają przekazywanie danych – zobrazowanie danych w formie graficznej, znacznie poprawia ich odbiór i na dłużej zapada w pamięci

Zwiększają ruch na stronie – badania potwierdzają, że wpisy z grafikami są atrakcyjniejsze dla odbiorców. Grafiki na stronie wpływają również pozytywnie na SEO.

Co możemy dla Ciebie przygotować w formie infografiki?

Prezentację danych, oferty, cen, wyników.

Przyswajanie danych liczbowych i wykresów nie jest łatwym zadaniem. Przygotujemy dla Ciebie czytelną infografikę, dzięki której Twoi odbiorcy poznają i zapamiętają najważniejsze fakty.

Wizualizację artykułu

Wizualizacja artykuły stanowi idealne podsumowanie treści blogowych, artykułów PR i ofert. Jest to również świetny sposób, aby zachęcić do zapoznania się z całym wpisem.

Oś czasu / Proces / Instrukcja

Infografiki pozwolą zaprezentować w ciekawy sposób historię firmy, istotny dla klienta proces, ewolucję usługi oraz wszelkie instrukcje.

Zestawienie/ Porównacie

Infografika sprawdzi się także, aby porównać ze sobą kilka opcji i przygotować zestawienia. Możesz pokazać, czym Twój produkt różni się od konkurencji lub zestawić kilka wariantów swoich usług.

Jakie działania wchodzą w skład naszej usługi?

1. Pomysł na infografikę dla Twojej branży

2. Opracowanie tekstów

3. Przygotowanie projektu graficznego

4. Otrzymasz od nas gotową infografikę do publikacji!

Potrzebujesz wsparcia w marketingu?
Zwiększ z nami efektywność prowadzonych kampanii marketingowych.
Góra